Inzerujte u nás

Vyplňte jednoduchý formulář objednávky.

Přejít k objednávce
Novinky e-mailem

Cestovky + jazykovky

Alinea

Specializujeme se na poznávací autokarové zájezdy do Francie a Itálie (Azurové pobřeží, Provence), letecky Paříž, Řím, Londýn, Barcelona a Florencie s průvodcem (eurovíkendy). Nabízíme tématické a školní zájezdy na zahraniční veletrhy a konference.

www.ckalinea.cz

Královna-Letenky.cz

Zprostředkování levných letenek, ubytování, hotely s přímou rezervací do celého světa. Pronájem auta, cestovní pojištění. Rezervace letenek online. Široká nabídka výletů pro soukromé i služební cesty .

www.kralovna-letenky.cz

For-Line tour

Cestovní kancelář s 15 letou tradicí. Specializace Itálie, Chorvatsko. Týdenní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

www.forline.cz

Eurolingua

Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny v centru města. Pomaturitní studium, konverzační kurzy s rodilými mluvčími, odpolední a večerní jazykové kurzy. Příprava ke zkouškám.

www.1eurolingua.cz

GTS Travel

Nabídka letenek, jízdenek, ubytování ve světě, plavby k moři, jazykové pobyty, pracovní programy v USA a Kanadě. Pronájem aut,cestovní pojištění, vyřízení víz a další cestovní služby. Možnost online rezervací.

www.gtstravel.cz

Alpina

Zájezdy a aktivní dovolená – hory, turistika, cyklistika, expedice a zimní zájezdy – Karpaty, Alpy, Dolomity, Kavkaz, Himálaj – Ukrajina, Rumunsko, Černá Hora, Rusko, Slovinsko, Norsko, Francie, Korsika, Bulharsko, Itálie, Rakousko, Indie a další …

www.alpina.cz