Inzerujte u nás

Vyplňte jednoduchý formulář objednávky.

Přejít k objednávce
Novinky e-mailem

Oknostyl group s.r.o.

Prodává a montuje plastová okna, eurookna a střešní okna. Nabízí garážová vrata, zimní zahrady, vchodové a posuvné dveře.

www.oknostyl.cz

Historie firmy, informace a popis služeb. Plastová okna

V návaznosti na předešlé dlouholeté zkušenosti majitele společnosti pana Stanislava Trávníčka, který řadu roků pracoval ve výrobě oken a zabýval se i samotnou montáží, byla v roce 2000 založena společnost Oknostyl. V tomto roce byla otevřena i první pobočka v Jihomoravském kraji v Blansku, které se stalo na několik následujících let i hlavním sídlem společnosti. Na počátcích své činnosti se naše společnost zaměřovala především na prodej plastových oken a dveří a jejich montáž. S narůstající poptávkou po našich službách a vyšším požadavkům našich zákazníků byl náš sortiment rozšířen o nabídku dřevěných oken, hliníkových oken a dveří a od května 2006 nabízí naše společnost svoje služby pod novým obchodním názvem OKNOSTYL group s.r.o.
 

V současnosti Vás obsloužíme ve 20ti našich pobočkách v 17ti městech po celé České republice a dokážeme Vám nabídnout kompletní sortiment otvorových výplní a přislušenství pro Vaše nová úsporná okna od naší společnosti. Snažíme se neustále pružně reagovat na potřeby našich zákazníků a tomu přizpůsobujeme i náš sortiment. Od začátku fungování naší společnosti pečlivě měříme naše ceny a nabízíme zákazníkům pouze výrobky s vysokým poměrem ceny a kvality.

 

Jsme držiteli certifikátu řízení kvality ISO 9001:2009 jehož dodržování je každým rokem prověřováno nezávislým auditem. Naše okna jsou pravidelně testována a certifikována českou státní zkušebnou a dokladují jakost dodávaných výrobků.