Inzerujte u nás

Vyplňte jednoduchý formulář objednávky.

Přejít k objednávce
Novinky e-mailem

Teambuilding

ProBull Teambuilding je vzdělávací a konzultační společnost působící v oblasti firemního rozvoje, produkce akcí a teambuildingu. Naše služby poskytujeme v plné šíři na území České a Slovenské republiky.

Teambuilding, rozvojové programy a firemní akce.
Na klíč organizujeme teambuilding, rozvojové programy a firemní akce. Přesným vytyčením požadovaných cílů a stanovením nástrojů k jejich dosáhnutí, zajistíme zkvalitnění vnitropodnikového prostředí. Zaměřujeme pozornost nejen na vnitrofiremní potřeby, ale také na zkvalitnění komunikace mezi našimi klienty a jejich zákazníky.

Firemní vzdělávání
Firemní vzdělávání tvoří nedílnou součást našich služeb. Vytvoříme program školení z celé škály obecného i specifického vzdělání nejen projektově, ale také jako doplněk k firemní akci či konferenci. Nabízíme konzultantské služby v oblasti efektivního využití grantů na rozvoj firemního vzdělání a udržení zaměstnanosti.

Rozvojové programy navrhujeme se zřetelem na podnikové cíle a firemní kulturu. Realizujeme programy nejen pro firemní skupiny, ale také větší projekty s přizváním široké veřejnosti. Nabízíme komplexní služby rozvoje jednotlivců i týmů. Nástroje jsou aplikovány na základě stanovených požadavků či výstupů development centra

www.probull-teambuilding.cz