Inzerujte u nás

Vyplňte jednoduchý formulář objednávky.

Přejít k objednávce
Novinky e-mailem

Šenk okna – dveře – zimní zahrady, s.r.o.

Kompletace, prodej a montáž oken, dveří, garážových vrat a zimních zahrad.

www.senk-okna.cz

šenk OKNA – DVEŘE – ZIMNÍ ZAHRADY

O nás

Jsme obchodně – montážní společnost, na trhu působíme od roku 1999. Zabýváme se kompletací subdodávek výplní stavebních otvorů a souvisejícího příslušenství.
Do Vašeho domu, bytu, kanceláře dodáme a namontujeme vše, co potřebujete:

  • okna ve všech standardních i atypických variantách (oblouky, šikminy, sestavy)
  • střešní okna
  • vchodové dveře
  • interiérové dveře
  • balkónové dveře a posuvné okenní systémy
  • zimní zahrady, zastřešení pro verandy, terasy
  • garážová vrata
  • doplňky: parapety, předokenní rolety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu atd…

Dodáváme pouze kvalitní výrobky osvědčených výrobců. Jsme autorizovaným obchodním zástupcem výrobce PKS MONT a.s., Žďár nad Sázavou.

Okna, dveře, zimní zahrady nabízíme v provedení dřevo (euro provedení), plast, hliník a dřevo-hliník – vše v pestré škále barev a tvarů. Dřevěná okna a dveře jsou vyrobena z hranolů EURO 68/88 – smrk, meranti a dub. Pro plastová okna, dveře a ostatní plastové systémy používáme skladebný systém Deceuninck – Zendow v pětikomorovém provedení profilů a Deceuninck Inoutic Prestige v šestikomorovém provedení. Hliníkový sortiment je v naší nabídce zastoupen profily SAPA Building System (Belgie).

Dodáváme a montujeme garážová vrata LOMAX.

Najdete nás v Brně. Většinu zakázek realizujeme v okruhu asi do 50 km od Brna, ale v některých případech také po celé Jižní Moravě či ostatních krajích ČR. Zpracování Vašich zakázek zajišťuje tým 30 našich zaměstnanců. Specializujeme se na zakázky v rodinném sektoru, ale realizujeme také zakázky pro rekonstrukce a stavby velkých investorů a bytových družstev.

Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme schopni nabídnout Vám kvalitní výrobky a perfektní služby za velmi příjemné ceny. Jsme držiteli certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2001 (QMS).

Navštivte naši vzorkovnu a kancelář na ulici Charbulova 170 v Brně.

Těšíme se na setkání s Vámi!