Jak si užívat života plnými doušky, mít pravidelný pohyb, zpevnit postavu, najít nové přátele, zvednout si sebevědomí – tolik přání najednou je těžko splnitelných.

Přitom existuje činnost, která je v sobě všechna spojuje: TANEC.

To vše najdete v CENTRU TANCE v Brně.

Přivítají vás usměvavé recepční, najdete zde orientální obchůdek a pět nových a moderních sálů v tanečním studiu v centru Brna, ulice Václavská, celková velikost téměř 800m2.

Vyberete si podle povahy, oblíbenosti rytmu a pohybu tance, které vás zajímají.

ORIENT

Orientální tanec probouzí ženskost a smyslnost, uvolňuje zábrany, učí tanečnici vážit si svého těla a pozitivně působí na duši i tělo. Břišní tanec je příjemná forma cvičení a je určen pro ženy a dívky bez omezení věku.

MODERNA

Moderní – scénický tanec je tanec výrazový, záleží na interpretaci výrazu a na tanečníkovi, co svým tancem vyjadřuje. V moderním tanci se učíme pracovat se všemi svalovými oblastmi, s energií, učíme se využívat tíhy těla a tělesných protitahů, správné postavení těla, práci s prostorem a podlahou.

STEP

V lekcích se naučíte základní úderovou techniku, která se pak procvičuje na jednoduchých vazbách. Seznámíte se s anglickou i americkou stepařskou školou a s jejich rozdíly.

LINE DANCE

Tančit může úplně každý. Jedná se o sólový tanec, proto k němu nepotřebujete partnera nebo partnerku. Line dance se tančí v řadách- liniích.

Proč Line dance?

  • snižuje stres
  • zlepšuje kondici
  • nepotřebujete partnera
  • je přátelský a společenský.

FLAMENCO

Svižná, melodická hudba,… dupy, otočky, pózy,… temperament v každém pohybu,… kytary a ohnivé Španělsko – to je flamenco! Původem je flamenco tradiční španělská lidová hudba a tanec z oblasti Andalusie. Téměř po celou dobu svého vývoje flamenco znamenalo zpěv (cante) a tanec (baile); teprve na počátku dvacátého století vystoupila z pozadí třetí složka, sólová kytara (guitarra flamenca) – a okouzlila celý svět.

SALSA

Salsa si získává srdce všech, kteří ji okusí a poznají volnost projevu. Klubový tanec, který můžete tančit sólo i v páru. Tanec, ve kterém je vše dovoleno… Salsa v sobě obsahuje mnoho stylů. Nejčastěji se setkáte s kubánskou salsou, newyorskou salsou, L. A. salsou a ruedou.

LATIN DANCE

Čača, jive, rumba a samba… Vyzkoušejte mocnou čtyřkombinaci latinskoamerických tanců a staňte se hvězdou, která tančí! Pro zpestření se naučíte lambadu, bachatu, merengue.

FLIRT DANCE

Představuje spojení tance, tvarování postavy a upevňování pozitivního pohledu na sebe sama. Která z nás by si nechtěla osvojit umění svádět tancem…?

Rodina tanců se postupně rozrůstá. Můžete vybírat z pestré taneční škály: africký tanec, indický tanec, společenské standardní tance, street dance – hip hop, R’n’B a další novinky. NOVINKOU je FLIRT dance.

Mezi účastnicemi – dámami kurzů se objevují také pánové, to je důkazem skvělého přístupu a možností širokého výběru a náročnosti.

Zdravý životní styl, přirozená krása, cestovaní, móda,… témata, která nás všechny spojují.