Pro knihu, dárek ale i za kulturou

Čtyřpatrové knihkupectví na nejlepším místě v Brně je snem každého správného knihomola či hledače perfektního dárku. A když je přitom možnost posedět v příjemné kavárně nebo navštívit kvalitní divadelní představení, nikdy Vás už nenapadne jít jinam. KNIHY DOBROVSKÝ na Čáře proti hodinám tyto nároky plní a stále svým návštěvníkům přináší něco navíc.
V Joštově ulici, kde dříve stávaly hradby města Brna, se největší knihkupectví na Moravě KNIHY DOBROVSKÝ uchází o přízeň zákazníků druhým rokem. Láká širokým výběrem knih všech žánrů od předních českých i méně známých nakladatelství a nabízí nejširší nabídku cizojazyčné literatury v Brně. Oslovuje i doplňkovým sortimentem jako jsou hračky a dárkové předměty, vína a čokolády, přání a pohlednice, papírnictví a školní potřeby a sází na vstřícný, profesionální a vyškolený personál.
V moderní kavárně Na hradbách ve druhém patře Vám příjemná obsluha připraví vynikající italskou kávu Filicori Zecchini v mnoha variacích, samozřejmostí je široký výběr nápojů a čajových specialit, zákusků i dezertů v bio kvalitě. Správně odstartovat den Vám umožní speciální snídaňová menu. Kavárna Na hradbách je jedinou kavárnou, která umožňuje zákazníkům usednout s knihami ke kávě a v klidu si vybrat ty pravé k zakoupení. V prostorách kavárny se pořádají autogramiády, besedy a autorská čtení spisovatelů a známých osobností, konají se výstavy i menší koncerty napříč hudebními žánry.
Od roku 2008 se stal součástí knihkupectví divadelní soubor BuranTeatr. V sále ve druhém patře představuje několikrát týdně hry pro děti i dospělé. KNIHY DOBROVSKÝ zde pořádají besedy a přednášky spisovatelů, cestovatelů, fotografů a další doprovodný program kulturních akcí. A co chystají na květen? V sobotu 30. května to bude oslava Mezinárodního dne dětí. Po celý den platí sleva 20% na všechno, pro děti je připravena spousta soutěží a atrakcí jak v knihkupetví tak na jeho dvoře o atraktivní ceny.