Každý z nás někdy pociťujeme únavu, stres a napětí. Často to přehlížíme a říkáme si, to bude dobré. Jenomže většinou to bývá pravý opak.
Když se nám naše tělo i duše začne bránit proti takovému stavu, někdy bývá i příliš pozdě. A proto bychom neměli zapomenout, že naše tělo potřebuje někdy „vypnout a relaxovat“.
K tomu nám velmi dobře pomáhá wellness. Začít mít rád své tělo i duši a zharmonizovat je v celek, to je wellness. Je spousta nádherných věcí co nám může nabídnout, ale hlavně je určen pro celou rodinu, bez rozdílu věku a pohlaví. Vždyť nejen my dospělí potřebujeme ozdravit naše tělo, ale také naše děti a rodiče. A na to wellness stále myslí a pomáhá nám.

INDOCÉANIE – CESTA ZASVĚCENÍ DO VITÁLNÍ RELAXACE&

– luxusní procedura – je cestou zasvěcení do vitální relaxace skládající se ze 4 kroků dle 4 různých kultur:
Středomoří – Sladký a voňavý tělový peeling, v něm se mísí dohromady třtinový cukr, sůl a esenciální oleje ze Středomoří. Je výživný a zanechá vaši pokožku jemnou a hedvábně měkkou.
Egypt – intenzivní koupelové mléko. Vodní lázeň se změní ve smyslnou koupel připomínající Kleopatřinu lázeň z oslího mléka. Vaše tělo si dopřeje opravdové potěšení a vaše kůže se zahalí do hebkého a jemného závoje.
Indie – luxusní masážní olej – hebká a výživná směs relaxačních esenciálních olejů z posvátných indických dřev a léčivého oleje z nimby pro hloubkovou masáž.
Čína – povznášející tělový krém. Tento relaxační a regenerační krém s olejem z rýžových otrub je tím nejjemnějším pohlazením… Dodává tělu výživu a zanechává ho výjimečně jemné. Kůže je po něm lehce parfémovaná vůní mléčného santalového dřeva a pokrytá smyslným pudrovým povlakem.

CELKOVÁ MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž horkými lávovými kameny je jedna z nejpříjemnějších metod relaxace. Masáží pravými lávovými kameny se navodí velmi příjemné pocity klidu, harmonie a uvolnění. Teplo lávových kamenů se přenáší do celého těla a významně uvolňuje svalstvo. Díky své vibraci kameny blahodárně působí na energetické dráhy v těle. Při této masáži se používá špičkových olejů, což ještě umocní příjemné působení lávových kamenů. Masážní tahy jsou pomalé, vyvážené, spirálovité a vlnivé, což přináší celkové zklidnění a lehký povznášející hypnotický trans.

MAGIE MRTVÉHO MOŘE

  • Solná lázeň z Mrtvého moře a odpočinek
  • Infrasauna pro intenzivní suché prohřátí těla
  • Celkový teplý bahenní zábal
  • Hydratace těla tělovým mlékem s minerály a solí z Mrtvého moře

Léčivá kúra s vysokým obsahem draslíku, magnézia, bromu a dalších důležitých minerálních a stopových prvků vám pomůže ke zmírnění potíží s kožním onemocněním, revmatismem, artritidou, astmatem a alergickým onemocněním horních cest dýchacích. Tiší svalovou únavu, zklidňuje, zmírňuje bolesti pohybového aparátu, zlepšuje jeho pohyblivost, hluboce čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z ní škodlivé látky, odumřelé buňky a přebytečný tuk.
KYSLÍKOVÁ KÚRA PRO MUŽE
Ošetření určené pro všechny typy pleti mužů, kteří chtějí mít zdravou, relaxovanou a čistou pleť. Ošetření zahrnuje relaxační masáž hlavy, peeling, mořský spray, aplikaci extraktu z mořských řas, masáž obličeje, krku, trapéz, aplikaci plastické slupovací masky Oceane, závěrečné nanesení denního krému.

KYSLÍKOVÁ KÚRA MARINE PRO ŽENY

Aktivní komplex O2 Marine z hnědých a červených řas, které svým vysokým obsahem přírodních stopových prvků, aminokyselin a vitamínů aktivují vitální funkce buněk pleti. Proteiny z moře pleť vypnou, rozjasní, mají účinek i na zesvětlení pigmentových skvrn. Ošetření zahrnuje relaxační masáž hlavy, peeling, mořský spray, aplikaci speciálního extraktu O2 Marine, speciální masážní masku, masáž, aplikaci séra a denního krému.

KRÁSNÁ PODLE KLEOPATRY

  • Infrasauna pro intenzivní suché prohřátí těla
  • Kleopatřina koupel v exkluzivní vaně s hudbou
  • Částečný syrovátkový zábal
  • Syrovátkový nápoj

Stará legenda praví, že sýr byl „vynalezen“ neznámým arabským nomádem. Není tedy divu, že je syrovátka spojena s hebkou krásou Kleopatry. Syrovátka vznikající jako zbytkový produkt při výrobě tvarohu obsahuje mléčný cukr, vysoce jakostní bílkoviny, minerální látky a vitamíny rozpustné ve vodě. Při péči o pokožku má syrovátka zkrášlující a blahodárné účinky. Tyto cenné látky jsou ideální pro všechny typy pleti i citlivou a problematickou pokožku.

PIVNÍ KOUPEL

Pivní koupel působí příznivě na harmonizaci organismu, má relaxační, uvolňující, ale i omlazující účinek na celé tělo, a to díky pivním kvasinkám s vysokým obsahem vitamínů řady B, proteinům, sacharidům a směsi vonných bylin. Doba pobytu v lázni o teplotě 34 °C je 20 minut. Po koupeli je nutná relaxace na lůžku v zábalu nejméně 20 minut. Odpočinek je nezbytný pro tělesné i duševní uvolnění a celkovou relaxaci. Příjemný zážitek z této lázně je na závěr umocněn sklenicí piva.
ČOKOLÁDOVÝ ZÁBAL
Působí na nervový systém, podporuje tvorbu hormonů radosti a má blahodárné omlazující účinky pro regeneraci unavené a stárnoucí pleti. Tato procedura je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi. Čokoterapie působí proti depresi, stresu a špatné náladě. Pomáhá v boji s celulitidou­,obnovuje a zvlhčuje pokožku. Zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně čokolády.

BAŇKOVÁNÍ

Prostřednictvím baněk lze zmírnit či odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě migrény, cukrovky, vysokého tlaku, zažívacích problémů, dny, žlučníkových potížích nebo bolestí provázejících menstruační cyklus. Metoda je efektivní i při léčbě astmatického záchvatu, kdy se baňkami stimulují čtyři body na těle a pacient do několika minut začne opět normálně dýchat. Kromě toho má baňkování redukční účinky. V současnosti se používá i na odstranění moderního fenoménu jakým je stres a napětí.
Účinek baněk je trojí:
mechanický, když se tělo prokrví
reflexní, ovlivňující vnitřní orgány
probudí lymfatický systém člověka, z jehož těla se tak po další dny odplaví velké množství škodlivin.

MEDOVOVOSKOVÝ ZÁBAL ČÁSTĚČNÝ

Tepelný zábal z přírodního vosku s aromatickou vůní. Včelí vosk obsahuje velké množství hodnotných látek, také buňky povzbuzující vitamín A, který je úspěšně využíván proti vysoušení pokožky. Kůže je po aplikaci zábalu jemná a hladká.