Nikoliv v doprovodném programu, ale na startovním roštu bok po boku nejlepších světových závodníků. V kategorii 125cc o příštím víkendu na Masarykově okruhu odstartují lídr průběžné klasifikace Marc Marquez, Luca Marconi, Jakub Kornfeil, Bradley Smith a… Andrea Toušková. Sedmnáctiletá slečna z Děčína dostala divokou kartu a s ní i šanci ukázat svůj talent celému světu.

Rozhodně však nebude jen do počtu. Nadějná závodnice týmu Honda se už před dvěma lety stala šampionkou Mistrovství Evropy minibiků. I na Mistrovství světa silničních motocyklů Cardion ab Grand Prix České republiky mezi stopětadvacítkami startovala už v roce 2008. A při svém prvním ostrém startu mezi světovou špičkou si vedla obdivuhodně! Kvalifikovala se do nedělního závodu a mezi těmi nejlepšími z nejlepších se umístila na 31. místě!

Jaký dárek si nadělí ke svým zářijovým osmnáctinám? Přijďte se podívat 13. – 15. srpna 2010 na Automotodrom Brno. V akci uvidíte i řadu dalších českých jezdců. Ve třídě Moto2 Karla Abrahama a Lukáše Peška, ve 125cc Jakuba Kornfeila a Ladislava Chmelíka a v Red Bull MotoGP Rookies Cupu Tomáše Vavrouše.